O firmie

Wyróżnia nas profesjonalizm!!

   Jesteśmy na rynku od 2005 roku i ciągle się rozwijamy, oferując wysokiej jakości obsługę informatyczną. Do naszych zadań należy przede wszystkim projektowanie stron internetowych,  planowanie, instalacja i modernizacja sieci komputerowych oraz obsługa serwisowo-wdrożeniowa. Technologia informatyczna staje się tania, zaawansowana i trudno jest za nią nadążyć. Nasza firma specjalizuje się w łamaniu barier technologicznych dlatego nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i klientów instytucjonalnych.

Oferta dla Pensjonatów i Hoteli

   Internet obecnie spowszechniał bardziej niż miało to miejsce kilkanaście lat temu. Z komputerów stacjonarnych przeniósł się do laptopów, telefonów komórkowych, palmtopów po tablety i smartfony. Ludzie korzystają z tego dobrodziejstwa wszelaki sposób albo dzielą się w sieci swoimi materiałami cyfrowymi, komunikują się ze znajomymi np. poprzez portale społecznościowe, sprawdzają pogodę czy rezerwują miejsca.
Dla gości w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wczasowych radością jest nie tylko odpoczynek na łonie natury. Statystyki pokazują, że niejednokrotnie okazuje się, że na pozór błahy brak dostępu do internetu powoduje niezadowolenie u klienta lub brak przyjazdu w upatrzone miejsce. Oferujemy dla właścicieli Hotelu, Pensjonatu, Domów wczasowych instalację, modernizację sieci internetowej o różnym medium transmisyjnym (przewodowym i bezprzewodowym – WiFi).  Warto też wspomnieć, że zadowolenie klienta procentuje a swoje uwagi może opisać np. na stronie placówki, w której wypoczywał.
Oferujemy także dla Hoteli, Pensjonatów, Domów wczasowych projekt profesjonalnej strony internetowej z modułem społecznościowym.

Oferta dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

   Małe i średnie firmy koncentrują swoją uwagę na szybkim zwrocie inwestycji oraz uzyskaniu wymiernych efektów w krótkim czasie. Przedsiębiorstwa te potrzebują rozwiązań szybkich i skutecznych a przy tym nie mogą sobie pozwolić na zbyt duże koszty. Firma informatycznaobsluga.com z myślą o takich klientach chce przedstawić swoją ofertę, która obejmuje kompleksową obsługę informatyczną polegającą na:

  • konfiguracji i zarządzaniu serwerami na platformach Linux, Windows,
  • administracji sieciami komputerowymi (sieci kablowych, sieci bezprzewodowych),
  • opiece serwisowej (opieka nad stacjami komputerowymi i sprzętem audiowizualnym),
  • projekcie i administracji strony internetowej.
„Najlepsza oferta prawie nigdy nie jest najtańsza”