Historia

   Firma „Pegasus” powstała w 2005r. w Jeleniej Górze a narodziła się z młodzieńczej pasji właściciela do technologii komputerowej. Studia wyższe pozwoliły zgłębić wiedzę z zakresu IT. Swoją działalność zaczęliśmy od świadczenia usług internetowych na Osiedlu Orle w Jeleniej Górze (www.lan3.pl). Zapotrzebowanie na internet rosło, przybywało nam doświadczeń ponieważ zajmowaliśmy się nie tylko rozwojem sieci internetowej.
Zadowolenie klientów spowodowało, że na przełomie kwietnia 2006 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o usługi dla małych i średnich firm. Zajmowaliśmy się różnymi problemami administracyjno-wdorżeniowo-instalacyjnymi tj.: konfiguracja serwera, modernizacja sieci komputerowej, pomoc przy wdrażaniu systemów, archiwizacja danych itp.
W 2007 roku zaczęliśmy oferować instalację, modernizację, konfigurację sieci internetowej właścicielom kawiarni, pensjonatów, hoteli.
Obecnie oprócz outsourcing IT zajmujemy się także projektowaniem stron internetowych. Projektujemy strony www, wizytówki, sklepy internetowe itp.

„Najlepsza oferta prawie nigdy nie jest najtańsza”